info@denthaus.com.tr +90 312 511 31 15 Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50
  • Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50 İncek Gölbaşı – Ankara
Ankara Diş Hastaneleri Tarafından Verilen Hizmetler

Ankara Diş Hastaneleri Tarafından Verilen Hizmetler

Ankara Diş Hastaneleri Tarafından Verilen Hizmetler

Ankara diş hastaneleri tarafından günümüzde çok sayıda hizmet sunulmaktadır. Özel ve devlete ait diş hastanelerinde verilen hizmetler değişiklik gösterebilmektedir. Uzman, doçent ve profesör doktorlar tarafından işlemler yapılmaktadır. Diş hastanelerinde yer alan bölümler hastalara geniş kapasitede tedavi imkanı sağlar.

Ankara Diş Hastaneleri Tarafından Verilen Hizmetler
Ankara Diş Hastaneleri Tarafından Verilen Hizmetler

Ağız ve çene cerrahisi, protetik diş tedavisi, restoratif diş tedavisi, endodonti, ortodonti, pedodonti, ağız ve diş radyolojisi, periodontoloji bölümleri ile bölümlere uygun tedavi hizmeti sunulmaktadır. Genel ve lokal anestezi altında uygulanan hizmetler tedaviye göre belirlenir. Hastaya yapılan samimi yaklaşım sayesinde hastalar klinikten mutlu bir şekilde ayrılmaktadır.

Ankara Diş Hastaneleri ile Diş Problemlerine Son

Ankara diş hastaneleri ağız ve diş problemleri yaşayan hastaların sorunlarından kurtulabilmeleri adına hizmet sunmaktadır. İnsan hayatının sağlıklı devam edebilmesi için ilk olarak beslenmeye katkı sunan dişlerin sağlıklı olması gerekir. Ağız içinin sağlıklı yapısının korunması adına da tedaviler uygulanmaktadır. Diş problemleri yaşıyorsanız sizler de diş hastanelerine tedavi olabilirsiniz. Estetik ve cerrahi olarak uygulanan tüm tedavilerden yararlanabilirsiniz.

Fonksiyonel açıdan problemli olan bir dişin zaman kaybetmeden tedavi edilmesi gerekir. Aksi takdirde diş kayıplarıyla sonlanabilir. Hastaların ihtiyaç duyduğu tedavide aksaklık yaşanmaması için uzman hekimler hizmet verir. Çürük, kırık, diş eti kanamaları, diş kırıkları gibi çok sayıda hastalığın tedavisi yapılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin her yaş grubuna tedavi veren hekimler mevcuttur.

Ankara Diş Hastaneleri Tedavi Ücreti

Diş hastaneleri tarafından verilen hizmetler çok çeşitte olduğu gibi tedavi ücreti de çok çeşittedir. Tedavilere ve hastanelerin durumuna göre fiyatlar değişir. Özel hastanelerde maliyetin tamamı ödenirken, devlete ait diş hastanelerinde maliyetin yarısı karşılanabilmektedir. Tedavi ücreti uygulanan tedaviye göre değişir. İmplant tedavisi günümüzde en yüksek maliyete sahip tedavilerden biridir.

Estetik diş uygulamaları cerrahi uygulamalara oranla daha yüksek maliyetlidir. Yapılan işlemlerin bazıları sigorta tarafından karşılandığı için yüksek ücret çıkmaz. Ankara diş hastaneleri tarafına yüksek maliyet ödemeden tedavinizi olabilirsiniz. Yüksek maliyetli işlemlerde hekim tarafından indirim talep edebilirsiniz. Diş hastanelerinden randevu alarak kısa sürede tedavinizi olmak adına firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.