Ağız ve Diş Sağlığı

Ankara Özel Diş Klinikleri

Ankara Özel Diş Klinikleri

Ankara Özel Diş Klinikleri arasında ilk sırada yer alan kliniğimiz Avrupa şartlarında hizmet vermektedir. Sağlık hizmeti alan hastalarımızın bizlerden büyük beklentileri olduğunu biliyoruz. Sağlık hizmeti almak her bireyin hakkı olsa da iyi şartlarda almak da herkesin hak ettiği bir durumdur. İstenilen sonuca ulaşma, steril bir ortam, güvenilir bir ekip gibi tüm detaylar ile biz bir bütünüz. Hastaların pek çoğu güven kaygısı ile kliniğimize gelse de kendilerini güzel sonuçlar ile uğurluyoruz. Özellikle yaş fark etmeksizin hastalarımızın diş hekimlerine karşı ön yargıları bulunuyor. Dişçi korkusu tabiri sadece çocuklarda değil büyükler arasında da yaygındır. Ancak olabildiğince sizleri rahatlatıyor ve sorularınıza cevaplar veriyoruz.

Her hastanın Ankara Özel Diş Klinikleri ve kliniğimizden beklentileri farklıdır. Kiminin doğuştan bir çene problemi vardır, kimi diş kaybı yaşamıştır, kimi de dişlerine düzenli olarak bakmakta ve kontrole gelmektedir. Sorun ya da sebep her ne olursa olsun kliniğimiz uzman kadrosu ile sizlere hizmet veriyor. Bugün diş sorunlarının yanı sıra estetik kaygılar ile kapımızı çalan hasta sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur. Diş şekil bozuklukları, mine kayıpları sebebi ile meydana gelen renk bozuklukları gibi sebeplerden şikayetçi olan hastalarımız en uygun cevabı almak ve tedavi olmak adına kliniğimize geliyor.

Ankara Özel Diş Klinikleri olarak anlaşmalı bir şekilde hizmet veriyoruz. Fiyatlarımız uygun olmakla birlikte vermiş olduğumuz sağlık hizmeti de garanti kapsamında yapılmaktadır. Bugün pek çok hasta ağız ve diş sağlığı sorunları sebebi ile kendini sosyal yaşamdan soyutlama noktasına gelmiştir. Ya da pek çok hastamız yalnızca dişinde ağrı oluştuğunda bizleri ziyaret etmektedir. Dişlerimizin bizlere bir ömür boyu lazım olduğu unutulmamalıdır. Dişler günde sabah ve akşam olmak üzere fırçalanmalı, çok soğuk ve sıcak yiyecekler yemekten kaçınılmalıdır. Diş temizliği için uygun ürünler kullanılmalı, yılda hiç olmazsa 2 kez periyodik diş tedavileri yapılmalıdır. Sizler de Özel Hayat Diş Polikliniği kliniğimiz ile iletişime geçerek hemen randevunuzu alabilir ve kendinizi hekimlerimizin güvenilir ellerine bırakarak sağlıklı dişlere sahip olma imkanı yakalayabilirsiniz.

Related Posts