Ağız ve Diş Sağlığı

Ankara Özel Diş Polikinlikleri Hizmetleri

Ankara özel diş poliklinikleri hizmetleri kapsamında sunulan hizmetlerle çok daha genç bir görünüme kavuşabilirsiniz. Korucuyu, önleyici ve tedavi hizmetlerinin tek bir kapsam altında sunulduğu hizmetler sayesinde ağız ve diş sağlığınızın korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu kapsamda alacağınız pembe estetik hizmetleri ile rahatsız olduğunuz diş etlerinizden kurtulabilirsiniz. Gülümsediğinizde diş etlerinizin görünümünden rahatsız oluyorsanız her bir diş etinin eşit bir derecede senkronize olduğu pembe estetik uygulamasından faydalanabilirsiniz. En başarılı diş estetiği uygulamalarından biri olan pembe estetik ile kanamasız ve ağrısız bir işlem gerçekleştirebilirsiniz. İşlemin gerçekleştiği aynı gün içerisinde sosyal yaşamınızda devam ederek göz kamaştıran bir gülüşe aynı gün içerisinde sahip olabilirsiniz.

Beyazlatma jelleri sayesinde pembe estetik ile eş zamanlı olarak dişlerinizin beyazlatılmasını da sağlayabilirsiniz. Diş beyazlatma işlemi öncesinde diş içerisinde herhangi bir çürük bulunması durumunda öncelikle bu çürüklerin tedavi edilmesi gereklidir. Diş beyazlatma işlemi sonrasında dişlerin hassasiyeti artacağı için öncelikli olarak çürük dişlerin tedavi edilmesi oldukça önemlidir. Klinik ortamında dişlerini beyaz arttırmak isteyenler 15 dakika ile 60 dakika arasında tedavi seansı alabilirler. Bu işlem sonrasında kişinin istediği renkte dişlere sahip olması mümkündür. Ağız ve diş sağlığının etkin bir şekilde korunması için tercih edebileceğiniz diş kliniklerinde diş aralıklarının kapatılması, köprü uygulamaları ve diş etlerinin ortodontik olarak düzeltilmesi gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Ankara Özel Diş Polikliniği

Ankara özel diş polikliniği hizmetleri kapsamında sunulan uygulamalar ile ağız ve diş sağlığınızın etkin olarak korunmasını sağlayabilirsiniz. Diş kaybı yaşayanlar, diğer dişlerden destek almadan direkt olarak implant uygulamaları ile yeni dişlerine kavuşabilirler. Çene kemiğine yerleştirilen implantların üzerine yapılan sabit protezler sayesinde uzun yıllar boyunca sanki kendi dişiniz varmış gibi başarılı tedavi sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Diş eti sağlığının da oldukça önemli olduğu diş hekimliği kapsamında ağız ve diş sağlığının kapsamlı olarak korunması oldukça önemlidir. Bu hizmetler dahilinde ağız kokusunun giderilmesi için sunulan özel tedaviler, diş eti hastalıklarını ilgilendiren problemler, diş taşı temizliği gibi birçok farklı işleme sahip olabilirsiniz.

Cerrahi işlemlere de açık olan diş hekimliği kapsamında implant, gömülü diş çekimi, 20 yaş diş çekimi gibi farklı uygulamalara sahip olabilirsiniz. Ağız ve diş sağlığının etkin olarak korunması için tercih edebileceğiniz kanal tedavisi hizmetleri ile konforlu bir yaşama sahip olmak sizin elinizde. Radyolojik tetkikler sonucunda diş hekiminizin önerisi ile ağız ve diş sağlığının korunması için doğru uygulamalara sahip olabilirsiniz. Küçük diş filmleri, panoramik filim ve dental tomografi gibi farklı radyolojik tetkikler neticesinde sizin için en uygun olan uygulamalara sahip olmak çok kolay.

Ankara Özel Diş Poliklinikleri Listesi

Ankara özel diş poliklinikleri listesi oldukça uzundur ancak sizin için en doğru olan seçeneğe ulaşmak için tam kapsamlı hizmetlerin verildiği diş polikliniklerini tercih etmelisiniz. Sadece kendiniz için değil, çocuklar için de alabileceğiniz ağız ve diş sağlığı hizmetleri kapsamında şefkatli, bilgili ve tecrübeli diş hekimlerinden faydalanabilirsiniz. Çocukların stres altına girmeden diş muayenelerinin yapılmasına olanak sağlayan diş hekimleri, çocukların ilk süt dişlerinin çıkar çıkmaz tedavi edilmesine olanak sağlar. Çocukların tedirgin olmasına sebep olabilecek tüm tedavi ünitelerinin öncelikli olarak çocuklara tanıtılması sayesinde meydana gelen tedirginliğin minimuma indirgenmesi sağlanır. Çocuklar ile iletişimde oldukça başarılı olan diş hekimleri sayesinde miniklerin ağız ve diş sağlığının doğru bir şekilde korunmasını sağlayabilirsiniz.

Estetik, konuşma ve beslenme açısından oldukça önemli olan süt dişlerinin genellikle koruyucu tedavi yöntemleri ile sağlıklı kalması sağlanır. Miniklerin diş tedavisi korkusunun ortadan kaldırılması için tedavilerin anestezi yardımıyla yapılması da mümkündür. Diş yaralanması gibi problemlerde ve estetik ihtiyaç duyulan tedavilerde gerekli olan diş hekimliği uygulamaları yanlış kapanış bozuklukları ve diş gıcırdatma gibi problemlere karşı da etkili sonuçlar alınmasına yardımcı olur. Erken dönemde belirlenen ortodontik problemlerin giderilmesi, çocukların ileride çok daha rahat bir yaşam sürdürmesine olanak sağlar. Radyografik değerlendirme sonucunda çene ve dişlerde meydana gelebilecek problemlerin belirlenmesinin ardından minikler için uygun olan teşhis ve tedavi yöntemleri uygulanır.

Tükürüğün mikrobiyolojik olarak değerlendirilmesinden zararlı alışkanlıklardan kaynaklanan problemlerin önlenmesine kadar birçok farklı alanda destek alabileceğiniz pedodonti bölümü sayesinde diş sağlığının korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Diş sağlığı ve beslenmenin doğru bir şekilde değerlendirilmesi için koruma ve tedavi işlemlerini yaptırabileceğiniz çocuk diş kliniği hizmetleri kapsamında miniklere diş sağlığı bakımı eğitimi verilir. Çocuğun dişlerinde herhangi bir problem olmasa dahi koruyucu önlemler aldırarak onların yaşam konforunu artıracak çözümleri sahip olabilirsiniz.