Ağız ve Diş Sağlığı, Dental Implant Tedavisi

Ankara Özel Diş Poliklinikleri

ankara özel diş poliklinikleri

Ankara Özel Diş Poliklinikleri

Estetik açıdan bir sorun teşkil etmese de ve herhangi bir ağrı ve iltihaplanma durumu meydana gelmese de her bireyin düzenli olarak diş bakımını yaptırması gerekir. Ankara özel diş poliklinikleri aracılığı ile yapılacak olan bakımlarda her yaştan bireylerin estetik ve klinik sorunları giderilmektedir. Çocukluk döneminden başlayarak yaşlılık dönemine kadar oluşan diş sorunları tecrübeli diş hekimleri aracılığıyla tedavi edilmektedir. Korku sebebi ile doktora gidilmemesi, ilerleyen yaşlarda da daha büyük sonuçlara sebep olacaktır. Dişler sadece ağız sağlığı değil, genel sağlık üzerinde de etkilidir.

Ankara Diş Kliniği

Ankara özel diş poliklinikleri tarafından verilen hizmetler kişiye özeldir. Ergenlik döneminde, çocukluk döneminde, yaşlılık döneminde kısacası hayatın her döneminde herkes ağız ve diş sağlığı sorunları yaşamaktadır. Dişler düzenli bakım gerektiren, bakteri oluşumuna müsait ortamlardır.

Ankara Diş İmplant

Ankara özel diş poliklinikleri arasında yer alan Özel Denthaus ağız ve diş sağlığı polikliniği edinmiş olduğu misyonu ve alanında donanımlı hekim ve çalışanları ile kalite politikası ve yüksek hasta memnuniyeti benimsemiştir. Kliniğimizde çalışma ve randevu saatleri yoğunluğa göre belirlenmektedir. Aynı klinikte ard arda hasta kabul etmemekte olup, her hasta sonrası tüm alanlar düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

Sizler de ön görüşme ve tedavi planlaması için kliniğimizi ziyaret edebilir ve gerekli muayene sonrası tedaviye başlayabilirsiniz.

 

 

Related Posts