info@denthaus.com.tr +90 312 511 31 15 Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50
  • Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50 İncek Gölbaşı – Ankara
Dental Ankara ile Diş Sağlığı

Dental Ankara ile Diş Sağlığı

Dental Ankara ile Diş Sağlığı

Dental Ankara, diş sağlığını önemseyen kliniklerden oluşur. Dişlerde meydana gelen tüm hastalıkların tedavisi, sağlıklı dişlerin korunması amacıyla tedavi verilmektedir. Ankara’da hizmet veren klinikte her hasta hizmet alabilir. Son teknoloji tedaviler ile yapılan işlemler daha uzun ömürlü kullanım sunar. Konforlu bir hayat için ağız ve diş sağlığı oldukça önemlidir.

Dental Ankara ile Diş Sağlığı
Dental Ankara ile Diş Sağlığı

Diş sağlığını korumak kliniğin en önem verdiği noktalardan biridir. Tedavisi biten hastalar için düzenli olarak muayene randevuları düzenlenmektedir. Yaş ve ağız yapısına uygun tedaviler planlanarak uygulanır. Diş sağlığı üzerine uzmanlaşmış hekimler sayesinde tedaviler detaylı bir şekilde devam eder. Tedaviden sonra herhangi bir problem meydana gelirse yeniden muayeneler yapılır.

Dental Ankara Yapılan Başarılı Operasyonlar

Dental Ankara kliniğinin diş hekimleri sayesinde çok sayıda başarılı operasyon gerçekleştirilmektedir. Hastanın fizyolojik memnuniyetinin yanı sıra psikolojik olarak da memnun olabilmesi için tedaviler uygulanır. Operasyonların başarı seviyesi hastaların tedavi sonrasında diş sağlığına dikkat ederek bakım yapmalarına da bağlıdır. Temiz ve bakımlı süreçte operasyon daha hızlı iyileşme gösterir.

Yapılan operasyonlar arasında diş çekimleri, çürük tedavileri, kanal tedavisi, dolgu, kaplamalar, implant, diş beyazlatma, estetik gülüş tasarımı, ortodonti tedavisi gibi çok sayıdadır. Diş tedavilerinin yanı sıra çene ve ağız bozuklukları için de operasyonlar uygulanır. Uygulanacak operasyonun yoğunluğuna göre hasta genel anestezi altına alınabilir. Sizler de tedavinizi başarıyla sonlandırmak için hizmet alabilirsiniz.

Dental Ankara İle Uzman Diş Tedavisi

Diş tedavileri, küçük yaşlardan itibaren yapılabilen ağız içi tedavilerindendir. Ergenliğe girip çene gelişimini tamamlamış bireyler için hemen hemen her tedavi uygulanabilir. Fakat çocuklarda çene gelişimi tamamlanmadığı için geçici işlemler yapılır. Uzman diş tedavisi almak her bireyin önem verdiği noktalardan biridir.

Dental Ankara sayesinde istediğiniz uzman tedaviden yararlanma imkanı bulabilirsiniz. Randevulu sistem ile hizmet sunan hekimler tedavinin planlı ilerlemesini sağlar. Bu sayede tedavi günlerinde hangi işlemlerin uygulandığı detaylı bir şekilde not edilir. Uzman diş tedavisi için ilk muayenenin detaylı biçimde yapılması gerekir. Klinikte röntgen ve elle muayene ile detaylı analiz yapılır. Sizler de kaliteli hizmet için firmamız ile iletişim kurarak hizmet alabilirsiniz.