Ağız ve Diş Sağlığı

Diş Kliniği Ankara Fiyatları

Diş Kliniği Ankara Fiyatları

Diş Kliniği Ankara Fiyatları

Diş kliniğimizde uygulanan pek çok tedavi yöntemi bulunmaktadır. Dişler oldukça hassastır. Kişisel bakımın bir parçası olduğundan ve sağlık için ehemmiyetli olduğundan dikkat edilmesi gerekir. Ancak bazı durumlarda yapılan ihmalkârlıklar sebebi ile diş kayıpları meydana gelebilmektedir. Dişte çürüme, kırılma gibi durumlar meydana gelebileceği gibi aynı zamanda estetik olarak da bu uygulamalar yapılabilir. Diş Kliniği Ankara Fiyatları yapılan tedavi türüne ve ihtiyaçlara göre farklılık göstermektedir.

Diş hekimliği çeşitli dalları içine alır;

  • İmplant uygulamaları
  • Periodontoloji (diş eti hastalıkları)
  • Ortodonti
  • Pedodonti (çocuk ağız ve diş sağlığı)
  • Köprü
  • Kron
  • Endodonti (kanal tedavisi)
  • Konservetif diş tedavisi (kompozit dolgular)
  • Ağız, diş ve çene cerrahisi (çene eklem tedavisi, gömülü dişler)

Yapılan bu uygulamaların her biri birbirinden farklıdır. Dişlerimiz gülümserken, yemek yerken, konuşurken aslında pek çok görevi yerine getirir. Tek bir diş eksik olduğunda dahi ağızda büyük bir eksiklik duyulur. Bu sebeple diş kaybı yaşamamak adına dişlerimize ve ağız sağlığımıza dikkat etmemiz gerekiyor. Kaldı ki bazı tedavilerin çok küçük yaşlarda uygulanması gerekiyor. Çocuk ağız ve diş sağlığı bunun için vardır. Çene, ağız ve dişte doğuştan var olan bozukluklar erken teşhis ile kolayca giderilmektedir. Aynı zamanda yaşa bağlı olarak görülen diş kayıplarında da alınabilecek pek çok önlem vardır.

Diş Kliniği Ankara Fiyatları tedavi yöntemlerine göre farklıdır. Son yıllarda devlet destekleri ile birlikte fiyatların daha uygun olduğu görülmektedir. Hamilelik sürecinde yaşanan hormonal değişiklikler, bazı sistemik hastalıklar, diş etinde meydana gelen hastalıklar, cerrahi işlem gerektiren durumlar vb. kişiye bağlı sorunlardır. Kliniğimizde kişiye özel tedavi uygulanmaktadır. Özellikle kişiye özel tedavilerde ilk randevuda hasta detaylı olarak incelenir. Herhangi bir rahatsızlığı olup olmadığı hakkında bilgi alınır. Bizlere gelen hastalar diş kayıpları, çürük vb. durumların yanı sıra estetik kaygılar ile gelebilirler. Önemli olan her hastamızı memnun edebilmek ve beklentisini karşılayabilmektir. Bu tarz durumlar meydana geldiğinde son fotoğraftan hastamız memnun bir şekilde kliniğimizden ayrılmaktadır.

Sizler de Özel Hayat Diş Polikinliği kliniğimiz ile iletişime geçebilir ve randevunuzu hemen alabilirsiniz.

 

Related Posts