Estetik Diş Hekimliği, Restoratif Diş Tedavisi

Yeni Moda Hollywood Gülüşü Nedir?

Gülüş Tasarımı Kavramı Yeni Bir Kavram Değil

İnsanların bir kısmı güzel gülüşlerin arayışına girmişlerdir. Güçlü ve zengin görünmenin altın noktalarından birisi de gülüşlerde gizli. O güçlü gülüşlerin gülüş tasarımı ile çok eskilerde var olduğunun ispatıdır Hollywood gülüşü.

Günümüz gülüş tasarımı ile geçmişteki gülüş tasarımı arasında aslında bir fark bulunmamaktadır. Sadece teknolojiler ve buna bağlı olarak tekniklerin değişimi söz konusu. Şimdi ise moda seramik dişlere sahip olma isteği.

Ankara’da Gülüş Tasarımı

Öz çekim, yani namı diğer selfi kültürü gülüş modasını günümüzde farklı noktalara taşıdı. Öz çekim denilince sadece saç ve yüzün bulunduğu fotoğraflara bakarken kapalı bir ağız yapısının karşıdakileri çok etkilediği düşünülemez. Dolayısıyla o dişler seninle birlikte gülmedikten sonra çok da bir anlam ifade etmeyecek bu kültür.

Fatoğraf albümlerinde gülüşünüzü gizlediğiniz fotoğraflar artık geride kalacak. Ankara’da Gülüş Tasarımı ile Denthaus Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğine başvurarak sizler de Hollywood gülüşlerine sahip olabilirsiniz.

Kırmızı Halıda Diş Modası

Kırmızı halıdan geçen ünlülerin kalıplaşmış gülüş yapıları dişlerinden aldıkları güçle bir araya gelerek büyük bir özgüven oluşturmaktadır kendilerinde. Dolayısıyla dişlerin gücünü önemsemeyen, onlara gerektiği kadar değer vermeyen kişiler sağlıklı ve güçlü dişlerden yoksun kalmaktadırlar.

Ankara’da hizmet veren Denthaus Ankara İncek Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, sizlere Hollywood gülüşlerini, gülüş tasarımı ile ilgili restoratif diş tedavisi ile sunmaktadır.

Sizleri, kırmızı halınıza çıkmadan önce gülüş tasarımı ile ilgili fikirlerimizi almak üzere Denthaus İncek Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğimize bekliyoruz.

denthaus-ankara-dis-klinik-incek-estetik-dis-tedavisi

Randevu Talep Edin

Randevu talebinde bulunmak için lütfen iletişim formumuzu doldurunuz. Yetkilimiz, size en kısa sürede geri bildirimde bulunacaktır.