Ağız ve Diş Sağlığı

Ankara Diş Kliniği

ankara diş kliniği

Ankara Diş Kliniği

Dişlerimiz büyük bir işleve sahiptir. Tek bir dişimiz ağrıdığında bile kötü hissederiz.Dişlerimize gereken özeni göstermediğimizde ve bakımları periyodik olarak yapılmadığında zamanla çeşitli ağız ve diş sağlığı problemleri meydana gelebilmektedir. Zamanla yaşanan diş kaybı ,hem dişlerin işlevini yerine getirememesine, hem de estetik problemlere neden olmaktadır. Ankara diş kliniği ile sizler de bu sorunlara dur diyebilirsiniz. Genel sağlığımız üzerinde de etkili olan ağız ve diş sağlığı sorunlarınızın tedavisi için kliniğimiz de tüm branşlarda sağlık hizmeti verilmektedir.

Ankara Özel Diş Klinikleri

Ankara özel diş klinikleri alanında tanınmış bir isim olan özel Denthaus Ağız ve diş sağlığı polikliniğinde tüm diş hekimliği uygulamaları yapılmaktadır. Kliniğimizde Genel ağız ve diş sağlığının korunmasına yönelik uygulamalar ile birlikte endodonti, periodontoloji, ağız diş ve çene cerrahisi, implantoloji, estetik diş hekimliği, protez, ortodonti ve pedodonti gibi diş hekimliğinin bir çok alanında da hizmet verilmektedir. Dişlerde yaşanan kayıpların yanı sıra dişlerde bulunan çarpıklıklar, çene yapısının bozuk olması, dişlerin üst üste çıkması, diş hassasiyeti, diş eti kanaması, diş eti çekilmesi gibi daha pek çok konuda hizmet sağlanmaktadır. Ayrıca estetik sebeplerle kliniğimize gelen hastalarımıza da hayal ettikleri görüntü sunulmaktadır.

Dental Ankara

Ankara diş kliniği olarak yetişkinler ve çocuklar için uygun tedavi seçeneklerini belirleyip , uygulamaktayız. Dişlerde ilerleyen yaşlarda sorun yaşamamak adına kontrollerin küçük yaşlarda yapılması ve var olan sorunlara zamanında müdahale edilmesi gerekmektedir. Diş eğriliklerinin ortodontik olarak düzeltilmesi, köprü uygulamaları, diş aralıklarının kapatılması gibi estetik uygulamaların yanı sıra kliniğimizde implant uygulamaları da yapılmaktadır.

Denthaus ekibi olarak alanında tecrübeli ekibimiz sorunlarınıza çözüm olmak için sizlere hizmet sağlamaktadır. Sizler de kliniğimiz ile iletişime geçerek randevu alabilir ve kişiye özel tedavi programlarıyla hayal ettiğiniz gülüşe sahip olabilirsiniz.

Related Posts