info@denthaus.com.tr +90 312 511 31 15 Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50
  • Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50 İncek Gölbaşı – Ankara
İncek Diş Kliniğinde Hangi Hizmetler Verilir?

İncek Diş Kliniğinde Hangi Hizmetler Verilir?

İncek Diş Kliniğinde Hangi Hizmetler Verilir?

İncek diş kliniği hijyen ve düzen kuralları çerçevesinde hizmet veren bir kliniktir. Bir diş kliniğinin titizlik kurallarına uyarak çalışması hasta memnuniyetinin yükselmesini sağlar. Farklı alan dallarında uzmanlık almış doktorlar tarafından tüm diş tedavileri verilmektedir. Yapılan tedaviler hastaların problemlerine doğru bir şekilde belirlenir.

İncek Diş Kliniğinde Hangi Hizmetler Verilir?
İncek Diş Kliniğinde Hangi Hizmetler Verilir?

İncek diş kliniğinde yer alan hizmetler arasında; detaylı muayene, röntgen, çürük tedavileri, diş eti hastalıkları, beyazlatma, protez uygulamaları, diş temizliği, genel ağız sağlığı sorunları için tedaviler bulunmaktadır. Verilen hizmetlerin geniş kapsamlı olması her hastanın ihtiyaç duyduğu tedaviyi olabilmesini sağlar. Klinikte yer alan hizmetlerin herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Büyük küçük her yaştan hastanın tedavisi yapılabilmektedir.

İncek Diş Kliniği ile Çürük Dişlere Son

İncek diş kliniği tarafından yapılan tedaviler arasında en sık uygulananlar diş çürükleri tedavileridir. Çürük dişler tedavi edilmediği takdirde diş kayıplarına neden olabilmektedir. Zamanla ağız içinde koku yapan çürük dişlere son vermek uzman hekimlerin en önem verdiği noktalardandır.

Dişte meydana gelmiş olan çürüğün derecesine göre tedavi uygulanır. Eğer çürük çok derinde değilse temizlenerek dolgu yapılır. Fakat diş çürüğü derinlere kadar inmiş ise kanal tedavisi uygulanır. Kurtarılamayacak kadar çürümüş dişlerde çekim işlemi uygulanır ve eksik diş yerin protez uygulaması yapılır. Hastanın ağız ve diş eti yapısına en uygun tedavi uygulanır. Yapılan tedaviler sayesinde çürük dişlerden kısa sürede kurtulmak mümkündür.

İncek Diş Kliniği Tedavi Fiyatları

Diş tedavileri günümüzde ağız sağlığı için en sık uygulanan işlemler arasında yer almaktadır. Uygulanan tedaviler hastalara göre belirlenmektedir. Tedavi fiyatlarında da maliyetler hastadan hastaya göre değişmektedir. Tedavide kullanılan ekipman sayısının artması, tedavi sürecinin uzaması, tedavi edilecek diş sayısının birden fazla olması fiyatların artmasına neden olabilir.

Cerrahi uygulamalar invaziv tedavilere oranla daha zordur. Bu nedenle cerrahi uygulamaların fiyatı daha yüksektir. Tek bir hekim yeterli olmadığı durumlarda birden fazla hekim devreye girer. Bu durumda maliyette artış yaşanır. İncek diş kliniği sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tedaviden uygun fiyata yararlanabilirsiniz. Diş sorunlarınıza bir an önce son vermek için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.