info@denthaus.com.tr +90 312 511 31 15 Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50
  • Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50 İncek Gölbaşı – Ankara
Ankara Diş Kliniği Randevulu Tedavi Hizmetleri

Ankara Diş Kliniği Randevulu Tedavi Hizmetleri

Ankara Diş Kliniği Randevulu Tedavi Hizmetleri

Ankara diş kliniği, hastalara uygulayacağı tedavileri randevulu bir şekilde gerçekleştirir. Klinikte bulunan hekim sayısına göre gün içinde belirli sayıda hasta kabul edilir. Hastaların klinikte uzun süre beklememesi, yapılan tedavinin doğru bir şekilde gerçekleşmesi, hasta ve hekim arasında problem yaşanmaması adına randevulu hizmetler sunulur.

Ankara Diş Kliniği Randevulu Tedavi Hizmetleri
Ankara Diş Kliniği Randevulu Tedavi Hizmetleri

Çocuk ve yetişkin yaş grubu üzerine hizmet veren diş kliniğine kısa sürede randevu bulmak mümkündür. Diş problemi yaşayan çocuklar için ileri yaşlarda daha büyük sorunlar meydana doğmaması adına küçük yaşta tedavi edilmesi gerekir. Ebeveynleri tarafından randevu alınarak hekimin muayenesine gidilebilir. Diş teli, ağız koruma spreyleri, dolgular, fissür örtücüler ile çocuklara tedavi yapılabilmektedir.

Ankara Diş Kliniği Acil Hizmetler

Ankara diş kliniği randevulu hizmetlerinin aynı sıra acil diş hekimliğinde de hizmet sunar. Bir anda başlayan ve durmak bilmeyen diş ağrıları, sallanan diş problemi, kırık dişler, travmatik olaylar acil müdahale gerektiren durumlar arasında yer alır. Bu noktada uzman hekimler tarafından profesyonel düzeyde hastalara yardım yapılır. Acil hizmetler için klinikten randevu almadan gidilebilir.

Geniş çalışma saatleri sayesinde her hastanın ihtiyaç duyduğu en zor anlarda dahi ulaşım yapabilmesi mümkündür. Diş kliniği her hastanın problemine kısa sürede dönül yaparak tedavi sunar. Acil müdahale gerektiren durumlar hasta kadar hekimin de önem verdiği durumdur. Ağız ve diş sağlığını kısa sürede düzeltebilmek uzman hekimlerin öncelikleri arasında yer alır.

Ankara Diş Kliniği Hizmetleri Fiyatları

Diş kliniğinde verilen tüm hizmetler geniş yelpazeye uyumlu yapıdadır. Yüksek hijyen standartlarında, birinci kalite tedavi malzemeleri, steril ekipmanlar ile hizmet sunulur. Klinikte her işlemin profesyonellik içinde yapılmasına bağlı olarak fiyat çerçevesi bulunur. Fiyatlar hastaların problemlerine göre değişkenlik gösterir. Dişlerinde birden fazla sorunu olan hastalar için maliyetli fiyatlar ortaya çıkabilir.

Çocuklarda geçici tedavi veya koruyucu tedaviler yapılması en uygun fiyatlı hizmetlerdendir. Klinikte hemen tedaviye başlamak isteyen hastalar için ekstra bir muayene ücreti talep edilmez. Kullanılan her alet hastaya özel ve steril koşullardadır. Kliniğin genel fiyatlandırması hastaların mağdur olmaması adına uygun aralıklardadır. Ankara diş kliniği firmamız ile sizler de bütçe aşımı yaşamadan konfor içinde tedavinizi olabilirsiniz.