info@denthaus.com.tr +90 312 511 31 15 Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50
  • Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50 İncek Gölbaşı – Ankara
Dental Ankara Uzman Hekim Kadrosu

Dental Ankara Uzman Hekim Kadrosu

Dental Ankara Uzman Hekim Kadrosu

Dental Ankara, gelişen teknolojiye uygun ekipmanları ile ağız ve diş sağlığı yaşayan hastaların sağlığına kavuşmaları için kaliteli hizmet sunmaktadırlar. Klinikte yer alan hekimler uzun yıllar boyu deneyimli olarak çalışmış ve alanında uzmanlaşmış hekimlerdir. Hekimler erken teşhis ile hastaların kısa sürede ağız sağlığına kavuşmalarını sağlarlar. Bu sayede oluşabilecek ciddi sağlık problemlerinin önüne geçilir.

Dental Ankara Uzman Hekim Kadrosu
Dental Ankara Uzman Hekim Kadrosu

Her hekim ilgilendiği alan dalında uzman olduğu için diş problemleri muayene olunan hekimden farklı bir alanı ilgilendiriyorsa hasta başka hekime yönlendirilir. Düzenli yapılan sağlık kontrolleri sayesinde yeniden oluşabilecek diş hastalıklarının da önüne geçilebilir. Sizler de uzman hekimler tarafından en güvenli ve profesyonel sağlık hizmetini alabilirsiniz.

Dental Ankara Tedaviler Nasıl Yapılır?

Dental Ankara kliniğinde yapılan tedaviler hastanın problemlerine odaklı bir şekilde yapılır. Tedavi zamanında ve doğru bir şekilde yapılmazsa ilerleyen ciddi cağlık sorunları meydana gelebilir. Bu nedenle ilk olarak teşhisin doğru bir şekilde belirlenmesi gerekir. Hastanın ağız bölgesine detaylı röntgen çekildikten sonra hekim tarafından problemli olan dişler elle muayene edilir.

Hastanın estetik kaygısı ve problemleri var ise buna bağlı uygun tedavi yöntemleri uygulanır. Fakat çürük, kırık, leke, sallanma, ağrı, apse gibi ciddi sorunlar görülüyorsa tedaviler daha ayrıntılı ilerler. Özellikle apseli diş problemi yaşayan hastalar için uzun bir tedavi süreci olabilir. Apseli ve enfeksiyonlu dişlerde ilk olarak ilaç tedavisi uygulanır. Apse kuruduktan sonra işlem yapılır.

Dental Ankara Tedavi Fiyatları

Diş ve ağız içinde meydana gelen hastalıklar günümüzde en çok karşı karşıya kaldığımız durumlar arasında yer almaktadır. Diş problemleri kişilerin sosyal çevrelerinden de uzaklaşmalarına neden olabilir. Hastalara özel formüller ve çözüm yollarında uygulanan tedaviler fiyat bakımından değişir.

Uygulanan tedavinin ağırlığı, kullanılan malzeme sayısı, yapılacak işlem, tedavinin süresi gibi pek çok neden fiyatın belirlenmesinde etki eder. Aynı zamanda hekim farklılığına göre de fiyatlar değişir. Ciddi diş problemleri yaşayan ve bu problemlerden hastaların bir an önce kurtulabilmeleri adına fiyatlar genel olarak uygundur. Dental Ankara ekibimiz sayesinde en uygun fiyat listesi sizler sunulur. Firmamız hakkında daha detaylı bilgiye web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.