info@denthaus.com.tr +90 312 511 31 15 Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50
  • Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50 İncek Gölbaşı – Ankara
Dental Diş Kliniği ile Doğal Gülüşler

Dental Diş Kliniği ile Doğal Gülüşler

Dental Diş Kliniği ile Doğal Gülüşler

Dental diş kliniği ağız ve diş sağlığı üzerine hizmet vererek kişilerin en önemli sorunu olan diş problemlerine kesin çözüm sunmaktadır. Geniş tedavi imkanları ile her diş sorununa çözümler bulunmaktadır. Doğal gülüşlere sahip olmak isteyen hastalar için estetik uygulamalar altında işlemler yapılmaktadır. Gülüş tasarımı, diş eti şekillendirme, diş beyazlatma, kompozit bonding, inlay ve onlay restorasyonlar, porselen lamine ve diş implantları doğal gülüşler için uygulanabilmektedir.

Dental Diş Kliniği ile Doğal Gülüşler
Dental Diş Kliniği ile Doğal Gülüşler

Kişinin estetik diş görünümüne sahip olabilmesi içi gülüş tasarımı önem taşır. Gülüş tasarımında güzelliğin yanı sıra dişler fonksiyonel olarak da tedavi edilmektedir. Yapılan diğer işlemler gülüş tasarımı altında yer almaktadır.

Dental Diş Kliniği Teknolojik Tedaviler

Dental diş kliniği hastaya özel tedaviler ile memnuniyet seviyesinin her daim üstte olmasını sağlar. Dijital tedavi uygulamaları çağımıza en uyumlu tedaviler arasında yer almaktadır. İşlem yapılacak olan dişlerde 3 boyutlu tarama tekniği ile sanal ortamda görüntü elde edilir. Sistem üzerinden dijital tasarımlar yapılarak ön izleme yapılabilir. Dijital diş tasarımı en gerçekçi sistemdir.

Diş protezi yapılacağı durumlarda dijital tedavi uygulamaları devreye girer. Dişlerin tasarımı dijital ortamda 3 boyutlu yapılarak hastaya sunulur. Dişler tasarıma uygun hazır hale getirilerek hastanın ağzında kontrol edilir. Ağız içinde devam eden son kontrol sürecinden sonra uzun ömürlü kullanılacak şekilde hastaya uygulaması yapılmaktadır. Günümüzde hem zamandan tasarruf hem de başarılı işlem için dijital tedaviler ön planda yer almaktadır.

Dental Diş Kliniği ile Konforlu Tedavi İmkanı

Diş kliniğine tedavi amacıyla başvuran hastalar, konforlu hizmet almak isterler. Çocuklardan yetişkinlere kadar tedavi imkanı sunulan diş kliniğinde konfor her zaman göz önündedir. Çene, ağız ve dişleri kapsayan tüm tedavileri olabilmek mümkündür. Klinikte hizmet veren tüm kadro tecrübeli ve deneyimli kişilerden oluşmuştur.

Dental diş kliniği hastaların sosyal çevresi olan iletişimlerinin tedavi sonucunda güçlenmesine katkı sunar. En uygun fiyatlar sayesinde tedaviler daha konforlu ilerler. Hastaya özel ekipmanlar, dezenfeksiyon uygulamaları, sterilizasyon işlemleri ile sağlıklı tedavi önemsenir. Sizler de hayal ettiğiniz dişlere kavuşmak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Tedavi süreciniz boyunca tüm konforunuz çalışan ekip tarafından karşılanmaktadır.