info@denthaus.com.tr +90 312 511 31 15 Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50
  • Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50 İncek Gölbaşı – Ankara
Dental Diş Kliniği ile Acil Tedavi İmkanı

Dental Diş Kliniği ile Acil Tedavi İmkanı

Dental Diş Kliniği ile Acil Tedavi İmkanı

Dental diş kliniği en acil durumlarda tedavi imkanı sunmaktadır. Diş sağlığı yaşamın bir bütün halinde sağlıklı devam etmesi için en önemli hususlardan biridir. Klinikte acil meydana gelen tüm durumlar için hekimler yer almaktadır. Zaman zaman hastalar ciddi diş sorunları ile karşı karşıya kaldıklarında kliniği gönül rahatlığı ile tercih edebilirler.

Dental Diş Kliniği ile Acil Tedavi İmkanı
Dental Diş Kliniği ile Acil Tedavi İmkanı

Acil tedaviler arasında diş çekimleri, dolgu uygulamaları, kanal tedavisi, iltihaplı dişler için ilaç tedavileri yer almaktadır. Bir dişin tamamen sağlıklı yapıya kavuşması için tedavi planının birkaç günde ilerlemesi gerekir. Hastanın kesin tedavi gününe kadar rahatlaması ve acı çekmemesi için acil tedaviler uygulanır.

Dental Diş Kliniğinde Hangi Tedaviler Uygulanır?

Dental diş kliniği tarafından yapılan tedaviler geniş kapsamlıdır. Acil hizmetlerden geniş zamanlı hizmetlere kadar çok sayıda işlem uygulanmaktadır. Bir kişinin ağız sağlığına tamamen kavuşabilmesi için yaşadığı problemlere yönelik tedaviler uygulanır. Diş hastalığının ileri gitmemesi ve bir an önce tedavi edilebilmesi için kısa süreli randevular oluşturulmaktadır.

Diş protez uygulamaları, kaplamalar, beyazlatma, diş temizleme, diş eşitleme, estetik dolgu, kanal tedaviler, dolgu tedaviler, implant, tel tedavisi, çene cerrahisi, diş eti tedavileri yer almaktadır. Tedaviler hastanın istekleri ve diş yapısına en uygun yöntemlerde uygulanmaktadır. Detaylı görüntüleme ve muayeneler sonucunda hastanın sorunu belirlenir. Hasarlı olan tüm dişler hastanın isteğine bağlı olarak tedavi edilir.

Dental Diş Kliniği Uygun Fiyatlı Tedavi İmkanı

Uygun fiyatlarda diş tedavisi yaptırmak hastaların önemsediği noktalardan biridir. Diş tedavilerinde fiyatlar yapılan operasyonlara göre değişiklik gösterir. Hekim tercihi, klinik tercihi de fiyatların değişmesinde önemli rol oynar. Uygun fiyatlı diş tedavisi olmak isteyen hastalar için Dental diş kliniğinde hizmet sunulmaktadır. Hastaların tedavilerden zorluk yaşamadan yararlanmaları adına uygun fiyatta işlem yapılır.

Devam eden randevularda hastadan muayene ücreti talep edilmez. Muayene ücreti tek seferlik geçerlidir. Diğer tedavilerde yalnızca yapılan işlemin ücreti alınır. Tek seferde ya da taksit seçenekleri ile hekimlere bağlı olarak ödeme yapılabilmektedir. Dental diş kliniği ile sizler de ödeme zorluk yaşamadan tedavinizi olabilirsiniz. Dişlerinizde meydana gelen problemleri aksatmamak için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.