info@denthaus.com.tr +90 312 511 31 15 Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50
  • Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50 İncek Gölbaşı – Ankara
İncek Diş Kliniği Kapsamında Yer Alan Hizmetler

İncek Diş Kliniği Kapsamında Yer Alan Hizmetler

İncek Diş Kliniği Kapsamında Yer Alan Hizmetler

İncek diş kliniği, Ankara’da bulunan dişlerin tertemiz ve sağlıklı olabilmesi adına hizmet sunan bir kliniktir. Uzman doktorlar tarafından yapılan tüm işlemler hastaların sağlıklı dişlere kavuşmasını sağlamaktadır. Klinik kapsamında yer alan çok sayıda hizmet bulunmaktadır. Teknolojiye uyumlu detaylı ağız muayenesi, çürük tedavileri, kaplama, endodonti tedavisi, diş temizliği, diş beyazlatma, estetik gülüş gibi çok sayıda hizmet bulunur.

İncek Diş Kliniği Kapsamında Yer Alan Hizmetler
İncek Diş Kliniği Kapsamında Yer Alan Hizmetler

Kliniğe tedavi amacıyla ulaşan hastalar için tüm süreç özenli ve planlı bir şekilde ilerler. Diş sağlığı bireylerin kişisel ve sosyal yaşamları için önen taşıyan durumlardan biridir. Hastaların hem fiziksel hem de psikolojik açıdan tedavi olabilmeleri adına hizmet sunulur.

İncek Diş Kliniği Teknolojik Kapsamlı Muayene

İncek diş kliniği kapsamında yapılan ağız ve diş tedavilerinin doğru bir şekilde ilerleyebilmesi içim kapsamlı genel bir muayene büyük önem taşır. Gelişen teknolojiye uyumlu röntgen cihazları ile tüm dişlerin görüntüsüne bakılır. Yapılan detaylı muayene sonucunda hangi dişte hangi problem olduğu gözlemlenir. Tedaviye başlamak isteyen bireyler için randevu oluşturulur.

Dişleri zaman içinde çürüyerek ağrı ve sızı gibi problemler ile karşılaşan hastalar muayene olduktan kısa süre içinde tedavilerini de olabilme imkanı bulmaktadırlar. Diş sağlığına önem veren bireyler aynı zamanda düzenli olarak rutin muayenelere de gidebilirler. Muayeneyi yapan doktor tarafından tüm tedavi planı takip edilir.

İncek Diş Kliniği Tedavileri

Diş sağlığının korunması, ağız ve dişteki tüm hastalıkların tedavi edilmesi gibi tedaviler yapılan klinikte çözüm yolları hastanın durumuna bağlı olarak belirlenir. Diş üzerinde büyüyüp kanala ilerlememiş olan çürükler için temizlenerek dolgu işlemi yapılır. Fakat dişin işlevini kaybedecek noktaya kadar çürümesi durumunda kanal tedavisi uygulanır.

Sigara, çay, kahve gibi içeceklerden dolayı beyazlığını yitirmiş olan dişler için diş beyazlatma tedavisi uygulanır. Dişlerin yanı sıra diş eti hastalıklarına da tedavi imkanları bulunur. Yapılan tedaviler sayesinde müşterinin klinikten güler yüzle ayrılması sağlanır. İncek diş kliniği bölgede hizmet veren en iyi firmalardan biridir. Sizler de dişleriniz ile ilgili ciddi sorunlar yaşıyorsanız güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.