info@denthaus.com.tr +90 312 511 31 15 Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50
  • Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50 İncek Gölbaşı – Ankara

Dr. Dt. Begüm Okur Şenkutlu

AĞIZ DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ
Dr. Begüm Okur Şenkutlu, lisans eğitimini 2006-2011 yılları arasında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamladı. 2011 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’ nda başladığı doktora-uzmanlık eğitimimi 2016 yılında tamamlayarak ‘Ağız Diş ve Çene Cerrahı’ unvanını almaya hak kazandı.
Doktora tezi çalışmasını ‘Medikasyon Kullanımına Bağlı Osteonektoz Hastalarının Klinik ve Radyografik Bulgularının Retrospektif Analizi’ konusununda yaptı.
2011 yılından itibaren uzmanlık eğitimi boyunca özel poliklinik ve hastanede Pratisyen Diş Hekimi / Çene Cerrahı olarak çalışmalarını sürdürdü. 2015-2018 yılları arasında Ankara Kavaklıdere Bayındır Hastanesi’ nde uzman diş hekimi olarak görev yaptı. 2018-2020 yılları arasında Çayyolu bölgesinde özel bir klinikte Ağız, Diş ve Çene Cerrahı olarak hastalarına hizmet vermeye devam etti. 2020- Mayıs itibariyle Özel Denthaus Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği‘nde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.
Özellikle İmplantoloji alanında yurt dışı ve yurt içi birçok eğitim, kongre, seminer, sempozyum ve fuara katılmış olup, yurt içi ve yurt dışı kongrelerde bilimsel yazılı çalışmalarla katılım göstermeye devam etmektedir.
Uzmanlık alanı olan Çene Cerrahisi’ ni ilgilendiren her türlü uygulama ile beraber mesleki ilgi alanları; İmplant Tedavileri, All on Four Tedavileri, Çene Kemiği Augmentasyonlarıdır.
Türk Dişhekimleri Birliği (TDB) ve International Team for Implantology (ITI) üyesidir.