info@denthaus.com.tr +90 312 511 31 15 Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50
  • Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50 İncek Gölbaşı – Ankara
Ankara Diş Kliniği ile Hijyenik Tedavi İmkanı

Ankara Diş Kliniği ile Hijyenik Tedavi İmkanı

Ankara Diş Kliniği ile Hijyenik Tedavi İmkanı

Ankara diş kliniği her hastanın hijyen kuralları çerçevesinde hizmet alabilmesi için hizmet sunmaktadır. Yapılan tedavilerin sağlıklı olabilmesi için kullanılan tüm ekipmanların sterilizasyon işlemleri yapılmaktadır. Tedavi için kullanılacak ekipmanlar hastaya özel tek seferlik kullanılır. Çevreden hastaya veya hastadan hastaya herhangi bir mikrop bulaşması söz konusu olmaz.

Ankara Diş Kliniği ile Hijyenik Tedavi İmkanı
Ankara Diş Kliniği ile Hijyenik Tedavi İmkanı

Tedavisini hijyen altında almak isteyenler için tüm koşullar göz önünde bulundurulmaktadır. Muayene öncesinde ve sonrasında ellerini dezenfekte eden hekimler aynı zamanda eldiven, maske, gözlük ekipmanları da kullanmaya dikkat etmektedir. Klinikte hizmet veren diğer personeller de hijyen koşullarına önem verir. Steril ortam oluşturulduktan sonra hastanın tedavisi başlar.

Ankara Diş Kliniği Kişiye Özel Tedavi Süreci

Ankara diş kliniği tüm diş ve ağız problemlerinin hızlı bir şekilde tedavi edilebilmeleri için hizmet vermektedir. Diş hekimliği eğitimini tamamlamış ve uzman statüsüne ulaşan hekimler tarafından tedaviler uygulanmaktadır. Kişiye özel tedavi sürecinde hastanın belirli aralıklarla tedavisi devam eder. Tedavi birden fazla aşamada yapılacaksa randevulu sistemle takip edilir.

Kişiye özel planlanan tedavi süreci bitmeden hasta ile olan irtibat kesilmez. Hastanın isteğine bağlı olarak belirlenen tedavinin ağız ve diş yapısına uygun olmasına da önem verilir. Tedavi süreci baştan sonra kadar profesyonellik içinde ilerler. Bu nedenle hastalar tedirgin altında olmadan hizmet alabilmektedirler.

Ankara Diş Kliniği İle Hastalara Sunulan Avantajlar

Ağız hijyeni, sağlıklı dişlere sahip olmak isteyenlerin en önem verdiği noktalardan biridir. Gün içinde bulunulan her ortamda dişler en dikkat çeken vücut kısımlarındandır. Sağlıksız dişleri olanlar kalabalık ortamlarda rahat hissedemezler. Bu nedenle dişler sağlığını yitirmeden tedavi edilmesi gerekir. Teknolojiye uyumlu tedaviler, kısa süreli işlemler ile hastalara çok sayıda avantaj sunulmaktadır.

Ankara diş kliniği dişlerin tedavisinden sonra yeniden problemler yaşanmaması adına profesyonel hizmet sunar. Diş sağlığını önemsemeyen her bireyin sonu diş kliniğinde biter. Temiz ağız yapısına ve tüm diş sorunlarına en kısa sürede veda etmek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Hijyenik koşullardan yararlanmak ve mağdur olmamak için gönül rahatlığı ile iletişim kurabilirsiniz. Tedaviler sonucunda hayal ettiğiniz dişlere kavuşabilirsiniz.