info@denthaus.com.tr +90 312 511 31 15 Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50
  • Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50 İncek Gölbaşı – Ankara
Ankara Diş Kliniği Profesyonel Ekip Kadrosu

Ankara Diş Kliniği Profesyonel Ekip Kadrosu

Ankara Diş Kliniği Profesyonel Ekip Kadrosu

Ankara diş kliniği tecrübeli ve uzman hekimler, profesyonel destek ekibi ile hizmet sunmaktadır. Uzman diş hekimlerinin yanında her zaman destek için çalışan ekip, yapılan tedavinin yüksek performansta olmasına katkı sağlar. Destek ekip sayesinde zaman kayıpları da ortadan kalkmaktadır. Hasta memnuniyetinin her daim ön planda yer aldığı klinikte hijyen standartları da ön plandadır.

Ankara Diş Kliniği Profesyonel Ekip Kadrosu
Ankara Diş Kliniği Profesyonel Ekip Kadrosu

Haftanın belirli günlerinde hizmet veren diş kliniğinde acil diş tedavileriniz için de hizmet alabilirsiniz. Hasta ile öncelikle iletişim kurularak problemi dinlenir ve danışman ekip tarafından en doğru uzmana yönlendirilir. Hastanın konforu ve rahatlığı sağlandıktan sonra tedavi süreci aksamadan devam eder.

Ankara Diş Kliniği Cerrahi Uygulamalar

Ankara diş kliniği cerrahi uygulamalar kapsamında geniş imkanlarda hizmet sunmaktadır. Cerrahi uygulamalar çene, boyun, baş, yüz bölgesini etkileyen problemler için uygulanmaktadır. Diş çekimleri, gömülü diş operasyonları, çene tümör ve kistleri, implant, yumuşak doku cerrahisi, protez yerleşimi işlemlerini kapsamaktadır. Cerrahi olarak uygulanan her işlemde hastaya lokal anestezi uygulanır. Bu sayede acı duyma hissiyatı meydana gelmez.

Cerrahi diş uygulamaları hamilelik sürecinde olan hastalar dışında yaşı ve gelişimi tedaviye uyumlu her hastaya uygulanmaktadır. En kapsamlı tedaviler arasında yer alan cerrahi uygulamalar ağız sağlığına yeniden kavuşulmasını sağlar. Her hastanın şikayetine uygun prosedürde işlem uygulanır. Cerrahi tedavilerinizi korku altında yaşamamak için Ankara diş kliniklerinden hizmet alabilirsiniz.

Ankara Diş Kliniği Estetik Tedavileri

Estetik diş tedavileri, diş üzerinde herhangi bir fonksiyon kaybı yaşanmadan güzel görünüm için uygulanmaktadır. Dudakların, diş etinin ve ağız yapısının bir bütün olarak gösterişli görünmesi için diş yapısına en uygun tedavi uygulanır. Yapılan tedavilerde dudak seviyesi, diş eti seviyesi, diş rengi, diş boyutu gibi analizlerin sonucunda uygulanır.

Estetik tedavileri arasında kompozit dolgular, lamina uygulamalar, porselen laminalar, zirkonyum kuronlar, implant, beyazlatma işlemleri yer almaktadır. Ankara diş kliniği ile hayal ettiğiniz bembeyaz dişlere kısa sürede kavuşabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda yapılan estetik tedavileri beklentinizi en iyi karşılar düzeyde gerçekleşir. Estetik tedavileri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.