info@denthaus.com.tr +90 312 511 31 15 Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50
  • Vista AVM Kızılcaşar Mah. Kızılcaşar 406/50 İncek Gölbaşı – Ankara
Dental Ankara ile Profesyonel Hizmet

Dental Ankara ile Profesyonel Hizmet

Dental Ankara ile Profesyonel Hizmet

Dental Ankara uzman hekim kadrosu ve personelleri ile günümüzde profesyonel düzeyde hizmet sunmaktadır. Hijyen standartları altında yapılan tüm işlemler hastaların memnun bir şekilde klinikten ayrılmasını sağlar. Profesyonel düzeyde verilen hizmet sayesinde hasta ve hekim arasında olan iletişim de kuvvetlidir. Her zaman hastaların sağlığı ve memnuniyeti önemsendiği için tedaviler planlı olarak devam eder.

Dental Ankara ile Profesyonel Hizmet
Dental Ankara ile Profesyonel Hizmet

Titizlik ve steril ortamda ilerleyen tedaviler, çocuk, genç, yetişkin ve yaşlı hastalara uyumlu şartlardadır. Acil diş tedavisi olmak durumunda kalan bireyler zaman ve randevu sıkıntısı yaşamadan hizmet alabilirler. Dişlerde meydana gelen en zorlu hasarlar bile kolaylıkla tedavi edilebilmektedir.

Dental Ankara ile Bembeyaz Dişler

Dental Ankara beyaz ve sağlıklı dişlere sahip olmak isteyen hastalar için en yeni teknolojide hizmet sunmaktadır. Dişlerinde leke, tartar, diş taşı oluşan hastalar kısa sürede bu problemlerinden kurtulmak isterler. Tam da bu noktada diş beyazlatma işlemleri devreye girer. Ev tipi ve klinik tipi uygulamalar ile hastanın istediği beyaz dişlere kavuşması sağlanır.

Tek ya da birden fazla seansta yapılan diş beyazlatma tedavisi dişin durumuna göre değişir. Normal diş tonu beyaza yakın olan hastalar için lazer uygulaması yapılarak tedavi edilir. Dişlerinde sigara, çay, kafein gibi maddelerden dolayı lekeler meydana gelen hastalar için ise kombine diş beyazlatma işlemi önerilir. Hastaya sunulan tedavilere ortak karar verilebilir.

Dental Ankara ile Estetik Diş Uygulamaları

Estetik diş uygulamaları günümüzde sıklıkla uygulanan tedaviler arasında yer almaktadır. Dümdüz, beyaz, sağlıklı dişler estetik uygulamaları sonucunda meydana gelir. Diş eksiği olanlar, dişleri kurtarılamayacak durumda olan hastalar, diş boşlukları olanlar için estetik işlemler uygulanır. Bu uygulamalar arasında estetik dolgu, diş protezi, kaplamalar, implant gibi işlemler bulunur.

En zorlu ve uzun sürede tamamlanan tedavi implanttır. Kişinin çene kemikleri tedaviye yanıt verecek kadar güçlü olduğunda uygulanır. Dental Ankara tarafından yapılan tüm uygulamalar analizler sonucunda belirlenir. Hasta kendi hekimine danışarak tedavi hakkında tüm bilgilere sahip olabilmektedir. Dişlerinizin göz alıcı beyazlıkta ve bir hizada olmalarını istiyorsanız firmamız tarafından tedavi olma imkanını kaçırmamalısınız.